Dpd Duisburg’da çalışma saatlerimiz. Şeflerimizin bizi aramalarına yada çağırmalarına gerek bile yok,çünkü biz zaten çalıştığımız depoda ikamet ediyor gibiyiz.

Artık işe geçkalma riski yok,yada işe gidiş gelişlerimizde uzun yollar kadetmemize’de gerek yok. Mevcud çalışma saatleri bizi yeni çözümler bulmaya zorluyor.
 
Nasılmı? Hepimiz çalıştığımız depoya taşınacağız ve orda yatıp kalkacağız,bir hazırkıta gibi heran işe hazır olacağız.Şeflerimiz, patronlarımız, (ağalarımız) gerektiyinde bizi hemen işbaşı yaptıra bilirler. Böylece hem yol masraflarından kurtulur hemde bütün yaşantımızın merkezi çalıştığımız depo olmuş olur ve dahada verimli oluruz.
 
Ürkütücümü? Ama yaşadığımız gerçeklerden çokta uzak şeyler degil bunlar. Çalıştığımız paket bölümünde hernekadar haftalık pilan yapılıyor görünsede aslında günlük pilan ile çalışıyoruz. Hemen hemen hergün iş bitiminde ertesi gün için yapılan pilanda işe başlama saati hep degiştiriliyor.
 
Bu şartlar altında çalışmak zorunda olan arkadaşlar bu durumun, gerek sağlık gerekse özel yaşantılarına olan olumsuz etkilerinin çok iyi farkındalar.
 
Bu durum ile ilgili düşüncelerinizi,önerilerinizi,lütfen bize yazın.yazdıklarınızı bu safadan isterseniz isim vermeden yayınlayabiliriz.
Advertisements

Kommentar verfassen

Trage deine Daten unten ein oder klicke ein Icon um dich einzuloggen:

WordPress.com-Logo

Du kommentierst mit Deinem WordPress.com-Konto. Abmelden /  Ändern )

Google+ Foto

Du kommentierst mit Deinem Google+-Konto. Abmelden /  Ändern )

Twitter-Bild

Du kommentierst mit Deinem Twitter-Konto. Abmelden /  Ändern )

Facebook-Foto

Du kommentierst mit Deinem Facebook-Konto. Abmelden /  Ändern )

w

Verbinde mit %s